Redpill Felsefesine Göre Kadınlar Ne İster? Kadınlar Mantıkları Gereği Kendilerini Seven/İlgi Gösteren Erkekleri İstemeye Çalışssalar Da İçgüdüleri Gereği En Güçlü Erkeğin Peşinde Koşarlar. Herkesin Bildiği Gibi Bir Varlığa Gösterilen Sevgi En Büyük Zayıflıktır. Ve Kadınlar Zayıflıktan Tiksinir. Kadınlar “Seninle Birlikte 36 Kişiyle Daha Sevişiyorum” Algısı Yaratanı Değil, “Seninle Birlikte Gerçekten 36 Kişiyle Daha Sevişiyorum” Diyen Erkeği Ararlar Çünkü O Erkek Genetiği Sağlam, Dominant, Başarılı Bir Erkek Demektir. Çok Az Kadın Doğasına Aykırı Davranabilir. Bu Sebeple “Bize Düzgün Davranan Erkek İstiyoruz” Sözü Yüzde 95 Bir Testtir. Alfa Siker Beta Hesabı Öder. İlişkiye Kadın Ne Kadar Yatırım Yaparsa O Kadar İyidir. Bir Erkek İlişkilerine Ne Kadar Az Zaman/Para/Efor Harcarsa Alacağı Şey O Kadar Artar. Erkek Yatırım Yaparsa Hem Maliyet Artar Hem De Kadının Gözünde Ezik Konuma Düştüğü İçin Terk Edilme Olasılığı O Kadar Yükselir.

I -Redpill Felsefesine Göre Kadınlar Ne İster? Kadınlar Mantıkları Gereği Kendilerini Seven/İlgi Gösteren Erkekleri İstemeye Çalışssalar Da İçgüdüleri Gereği En Güçlü Erkeğin Peşinde Koşarlar. Herkesin Bildiği Gibi Bir Varlığa Gösterilen Sevgi En Büyük Zayıflıktır. Ve Kadınlar Zayıflıktan Tiksinir. Kadınlar “Seninle Birlikte 36 Kişiyle Daha Sevişiyorum” Algısı Yaratanı Değil, “Seninle Birlikte Gerçekten 36 Kişiyle Daha Sevişiyorum” Diyen Erkeği Ararlar Çünkü O Erkek Genetiği Sağlam, Dominant, Başarılı Bir Erkek Demektir. Çok Az Kadın Doğasına Aykırı Davranabilir. Bu Sebeple “Bize Düzgün Davranan Erkek İstiyoruz” Sözü Yüzde 95 Bir Testtir. Alfa Siker Beta Hesabı Öder. İlişkiye Kadın Ne Kadar Yatırım Yaparsa O Kadar İyidir. Bir Erkek İlişkilerine Ne Kadar Az Zaman/Para/Efor Harcarsa Alacağı Şey O Kadar Artar. Erkek Yatırım Yaparsa Hem Maliyet Artar Hem De Kadının Gözünde Ezik Konuma Düştüğü İçin Terk Edilme Olasılığı O Kadar Yükselir.

.

I – Redpill Felsefesine Göre Kadınlar Ne İster? Kadınlar Mantıkları Gereği Kendilerini Seven/İlgi Gösteren Erkekleri İstemeye Çalışssalar Da İçgüdüleri Gereği En Güçlü Erkeğin Peşinde Koşarlar. Herkesin Bildiği Gibi Bir Varlığa Gösterilen Sevgi En Büyük Zayıflıktır. Ve Kadınlar Zayıflıktan Tiksinir. Kadınlar “Seninle Birlikte 36 Kişiyle Daha Sevişiyorum” Algısı Yaratanı Değil, “Seninle Birlikte Gerçekten 36 Kişiyle Daha Sevişiyorum” Diyen Erkeği Ararlar Çünkü O Erkek Genetiği Sağlam, Dominant, Başarılı Bir Erkek Demektir. Çok Az Kadın Doğasına Aykırı Davranabilir. Bu Sebeple “Bize Düzgün Davranan Erkek İstiyoruz” Sözü Yüzde 95 Bir Testtir. Alfa Siker Beta Hesabı Öder. İlişkiye Kadın Ne Kadar Yatırım Yaparsa O Kadar İyidir. Bir Erkek İlişkilerine Ne Kadar Az Zaman/Para/Efor Harcarsa Alacağı Şey O Kadar Artar. Erkek Yatırım Yaparsa Hem Maliyet Artar Hem De Kadının Gözünde Ezik Konuma Düştüğü İçin Terk Edilme Olasılığı O Kadar Yükselir.

(bkz: başlıktaki en önemli tanım)

(bkz: 4s ilkesi)

(bkz: hatunların efendi erkek yerine piç tercihi)

uyarı: tanım çok uzun biliyorum ama okuduğunuza değecektir. vaktiniz kısıtlıysa edit1den sonrasını okuyun. o da uzun geliyorsa edit3’de tüm felsefeyi mama haline getirip size veriyorum ona bakın.. eğer “okuduğuma değmedi” diyorsanız nick altıma gelip sövebilirsiniz.

kezofeministleri, sjwları, white knightları ve alfa olmak isteyip de olamayanları çıldırtan konsept. dişilerle ilişkilerde nelere dikkat edilmesi gerektiğini, neden seven erkeklerin sikilmeye mahkum olduğunu, alfa değilseniz bile oyunun kurallarını bildikten sonra karşlı cinsle başarınızın artacağını gösterirler ve milyonlarca genç erkeğin imdadına yetişirler. kızlarla konuşamayan adamları playboy yaptı orada yazılanlar.

feministleri kızdırırlar çünkü kadınların gerçek doğasından bahsederler. feminizm sayesinde “özgürleşen”, “güçlü”, “kocasının karşısında ezilmeyen” kadınların “ezilmiş, zavallı, itaatkar” kadınlardan çok daha mutsuz olduğunu söylerler. bizim kezbanları da kızdırırlar çünkü artık bu öğreti sayesinde günde kızlar karşısında kıpkırmızı kalan ahmet, alican, mahmut öğrendiği taktiklerle kızlarımızın kalbini çalmakta, ancak işin sonunda kezbanlarımız “hayallerindeki erkek” sandığı ahmetlerin, alicanların, mahmutların hiç de kendilerini taşıyabilecek erkekler olmadıklarını görmektedirler. “ben şimdi buna mı verdim?” dediklerinde iş işten geçmiştir.

bu öğreti kısaca der ki:

*erkek ve kadının ilişki stratejisi ve amaçları tamamen zıt olduğu için iki tarafın da verdiğinden fazlasını aldığı bir ilişki * neredeyse mümkün değildir. iş lose-lose ya da win-lose ile biter. istisnalar kaideyi bozmaz. öyleyse loser olmamak gerekir.

*herkesin bildiği gibi bir varlığa gösterilen sevgi en büyük zayıflıktır. ve kadınlar zayıflıktan tiksinir. mantıkları gereği kendilerini seven/ilgi gösteren erkekleri istemeye çalışssalar da içgüdüleri gereği en güçlü erkeğin peşinde koşarlar.

*alfa siker beta hesabı öder. bir erkek ilişkilerine ne kadar az zaman/para/efor harcarsa alacağı şey o kadar artar.

*çok az kadın doğasına aykırı davranabilir. bu sebeple “bize düzgün davranan erkek istiyoruz” sözü %95 bir testtir. bu yalana inanan erkeklere kıs kıs gülerler ve böyleleriyle ancak onları sömürmek için beraber olurlar.

*ilişkiye kadın ne kadar yatırım yaparsa o kadar iyidir. erkek yatırım yaparsa hem maliyet artar hem de kadının gözünde ezik konuma düştüğü için terk edilme olasılığı o kadar yükselir.

edit1:

too long didn’t read diyenlere hitaben administraktor felsefeyi kısa ve komik bir entryle özetlemiş:

— spoiler —

dostun gibi bak dusmanin gibi sik sozu bile agir gelirdi. ne demek dusman gibi sikmek? ıykkk cinsiyetci dimi?

madem kirmizi hapi aldin. neonun kursunlari durdugu gibi hayir demek gucune sahipsin.

artik dost gibi bakmak da hatali onu da biliyorsun.

hayir…

hayvan gibi davran hayvanin evladi gibi sik.
— spoiler —

smit red pill’den faydalanıp alfa algısı yaratan erkekler hakkında güzel yazmış:

— spoiler —

burada kadınların asıl şikayet ettiği, giderek daha fazla sayıda erkek kadınlara doğru taktiklerle yaklaştığı için, kadınların kafasının karışması. kadın “seninle birlikte 36 kişiyle daha sevişiyorum algısı yaratanı” değil, “seninle birlikte gerçekten 36 kişiyle daha sevişiyorum” diyen erkeği arıyor. çünkü o erkek genetiği sağlam, dominant, başarılı bir erkek demekki ki yüksek talep görüyor. ahmet, mehmet sadece o algının nasıl yaratılacağını öğrenmiş birer gariban. kız bir şekilde beraber oluyor ahmet’le sonra bir bakıyor ki bizim ahmet aslında sıradan bir hayatı olan alelade bir insanmış diğer herkes gibi. sonra kızımız üzülüyor işte, o çok havalı sandığı çocuk, işinde gücünde bir insan çıktı diye, ekşi sözlüğe gelip erkeklerin gitgide öküzleştiğini sayıklıyor.

— spoiler —

gene smit feminizmin ve kadın-erkek arası ilişkilerin dinamiğini tek paragrafla açıklamış:

— spoiler —

erkekler kadınlarda gençlik ve güzellik, kadınlar erkeklerde güç ve statü ararlar. kadın erkek arasındaki dinamiğin en basit özeti bu. ancak kadınlar her zaman doğalarına karşı bir savaş halindeler, buna da feminizm diyorlar. güç ve statü sahibi bir erkeğe aşık olmayı, yetersiz olduğunun kabulu, eziklik gibi görüyorlar ama bir yandan da bu kişilere karşı itiraf etmek istemedikleri şiddetli bir çekim duyuyorlar. dolayısıyla itiraf etmeyip yalan söylüyorlar. erkek milletinin bütün kızgınlığı bundan. bir insana yıllarca yalan söylenir ve o insan gerçeğin çok farklı olduğunu bir gün anlarsa, o insan kızar. hem de çok kızar.
— spoiler —

hepsinden de öte gene smit tüm olayı tek cümleyle özetlemiş:

— spoiler —

kadınlar hakkında bilinmesi gereken bir şey varsa bu da onları ciddiye almamak gerektiğidir.
— spoiler —

algoritma1234 kardeşim de efendi erkeğin sonunun ne olacağından bahsetmiş:

— spoiler —

düzgünsen,adamsan,iyi bir birey,iyi bir insansan hiçbir degerin yok.sana ancak “ezilmiş şeftali” yakıştırması yaparlar.
bu devirde piç olacaksın gerçektende ama işte karakter,yetişilen aile kültürü ve en önemlisi “vicdan” izin vermiyor.yoksa böyle orospuların elinde oyuncak oluyorsun..
— spoiler —

 

Yazının Tamamı İçin:

.https://eksisozluk.com/the-red-pill–2283485?p=1

 

Bu yazı Kadınlar Ne İster?, RedPill Felsefesi kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir