Kadın 4 Gruba Ayrılır: Seviye 0: Tek Gecelik İlişki, Sik-Ve-Bırak. Seviye 1: Tabak Ya Da Fuck Buddy. Seviye 2: Friends With Benefits. Seviye 3: Kız Arkadaş. Bir kadın sizinle ilişkiye seviye – 0 ya da 1’den başlar. Bu Aşamadan Sonra Bu Kadının Seviye 2 Veya 3’e Çıkması Sizin İçin Seks Harici Çaba Harcaması İle Olur. Size Yemek Yapması, Bir Yemeğe Çıkarması, Hediye Alması Vs. Gibi Yatırımlarla. Bir Kadın Eğer Seviye 2 Veya 3’e Çıkmak İstiyor İse, Sizin İçin Zaman Ve Emek Harcamalıdır. Kasıtlı Suç İşleyen Kadından, Örneğin Bir Erkekle Kasten Flört Ermek Ve Sizi Kıskandırmaya Çalışmak, Açıkça Sizi Aşağılamaya Çalışmak Yada Seks Sıklığının Azalması Gibi, İki Seviye Rütbe Sökülmesini Gerektirir. Şimdi Bu Söyleyeceğim Çok Önemli O Nedenle İyi Dinleyin: Bir Kızın Rütbesi Bir Kez Söküldüğünde Geldiği Seviye, Onun Bundan Sonra Gelebileceği Maksimum Seviyedir.

Kaynak: http://erkekadam.org/2017/06/20/seks-ve-iliskilerin-temel-ilkesi/

2. Kaynak: http://erkekadam.org/2017/10/12/seks-ve-iliskilerin-temel-ilkesi-ii-ceza-ve-rutbe-dusumu/

I – Kadın 4 Gruba Ayrılır: Seviye 0: Tek Gecelik İlişki, Sik-Ve-Bırak. Seviye 1: Tabak Ya Da Fuck Buddy. Seviye 2: Friends With Benefits. Seviye 3: Kız Arkadaş. Bir kadın sizinle ilişkiye seviye – 0 ya da 1’den başlar. Bu Aşamadan Sonra Bu Kadının Seviye 2 Veya 3’e Çıkması Sizin İçin Seks Harici Çaba Harcaması İle Olur. Size Yemek Yapması, Bir Yemeğe Çıkarması, Hediye Alması Vs. Gibi Yatırımlarla. Bir Kadın Eğer Seviye 2 Veya 3’e Çıkmak İstiyor İse, Sizin İçin Zaman Ve Emek Harcamalıdır.

II – Kasıtlı Suç İşleyen Kadından, Örneğin Bir Erkekle Kasten Flört Ermek Ve Sizi Kıskandırmaya Çalışmak, Açıkça Sizi Aşağılamaya Çalışmak Yada Seks Sıklığının Azalması Gibi, İki Seviye Rütbe Sökülmesini Gerektirir. Şimdi Bu Söyleyeceğim Çok Önemli O Nedenle İyi Dinleyin: Bir Kızın Rütbesi Bir Kez Söküldüğünde Geldiği Seviye, Onun Bundan Sonra Gelebileceği Maksimum Seviyedir.

.

I – Kadın 4 Gruba Ayrılır: Seviye 0: Tek Gecelik İlişki, Sik-Ve-Bırak. Seviye 1: Tabak Ya Da Fuck Buddy. Seviye 2: Friends With Benefits. Seviye 3: Kız Arkadaş. Bir kadın sizinle ilişkiye seviye – 0 ya da 1’den başlar. Bu Aşamadan Sonra Bu Kadının Seviye 2 Veya 3’e Çıkması Sizin İçin Seks Harici Çaba Harcaması İle Olur. Size Yemek Yapması, Bir Yemeğe Çıkarması, Hediye Alması Vs. Gibi Yatırımlarla. Bir Kadın Eğer Seviye 2 Veya 3’e Çıkmak İstiyor İse, Sizin İçin Zaman Ve Emek Harcamalıdır.

Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi

Hemen herkes, iş sekse gelince, o işin olup olmayacağına karar verenin kadın olduğunu bilir. Kadınlar seksin bekçisidirler. Ama çok az kimse, iş ilişkiye gelince, o işin olup olmayacağına karar verenin erkek olduğunun farkında değildir. Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi der ki kadınlar cinsel ilişkinin bekçisi iken erkekler de ilişkinin bekçileridir.

Günümüzde, uzun süreli ilişkiyi hayatının amacı haline getirmiş o kadar çok beyni yıkanmış, kadınsılaşmış erkek var ki. Oysa bir erkek için uzun süreli ilişki asla amaç olmamalı. Bir erkek uzun süreli ilişkiye açık olabilir ancak.

Eğer erkekseniz bunu kafanıza kazıyın, erkek ilişkinin kapı bekçisidir. Kadının seksi amaç haline getirmesi nasıl ona bazı aşağı sıfatlar getiriyorsa, erkeğin ilişkiyi amaç haline getirmesi aynı sıfatları hak eder. Seks nasıl kadının ilişkiye getirdiği kaynağı ise, ilişki de (yanı zaman ve emek) erkeğin getirdiği kaynaktır ve bu kısıtlı kaynak sadece kadın bunu hakederse ona verilmelidir.

Sizin kadını seks yapmaya nasıl ikna etmeniz gerekiyorsa, kadının da sizi ilişkiye ikna etmesi lazım. Bir erkeğin büyük bir dikkatle koruduğu “İlişki Kapısı”nın ardında her kadının yaşamak istediği cennet bulunur. Bu cennette en sıkışmış kavanozlar bile kolayca açılır, örümcekler ezilir, kadına şoförlük edilir, aletler onarılır, cesaret ve siparişler verilir. Bu cennet, erkeğin zamanı ve emeği ile işler.

Bir erkek olarak sizin zaman ve emeğiniz en değerli kaynaklarınızdır. Bu kaynaklarınızı “işler yapmak” için kullanırsınız – özellikle de hayattaki amacınızı gerçekleştirecek işler. Bu nedenle bu zaman ve emeği bir başkasına verdiğinizde, o kişinin bu muazzam armağana saygı duyması ve takdir etmesi gerekir.

Bir kadınla ilişkinin yönetiminin temeli budur. Kadınınızın sizin zaman ve emeğinizi takdir etmesini ondan taviz vermeden beklemelisiniz.

Bazı erkekler zaman ve emekleri için takdir beklemezler. Bu erkekler kadınların ilişki kapısından kolayca geçmesine göz yumarlar. Hiçbir kriterler, duvarları, bariyerleri yoktur. Bu erkeklere meriç ya da beta uydu erkek denir. Friendzone denilen bir dördüncü dünya ülkesinde yaşarlar genelde.

Bazı erkekler ise zaman ve emekleri konusunda aşırı korumacıdırlar. Kadınlara genelde geçici seks vizesi verirler ve bir iki pompa bastıktan sonra da bu kadınları sorgusuz sualsiz bu sınırdışı ederler. Bunlar  yanlız kovboy alfalardır.

Siz muhtemelen bu ikisinin ortasında bir yerde olmayı tercih edeceksinizdir. Yani bir kadınla romantik ilişkiye girmek isteyeceksiniz – ama ancak o bunu hakederse. Unutmayın, sizin masaya koyduğunuz şey (zaman ve emek), kadının masaya koyduğu şeyden (seks) daha değerli. Erkek kadınla birlikte olmak isteyebilir, ama buna ihtiyacı yoktur. Kadının ise erkeğe ihtiyacı vardır (en azından büyük çoğunluğunun).

Strateji : Kadın oyunu nasıl oynar?

Bir kadın, sizinle ilişki konusunda 3 seviyede bulunabilir :

Seviye 0 – Tek gecelik ilişki, sik-ve-bırak : Burada açıklayacak pek birşey yok. Bu seviyedeki bir kadınla tek gece yatıyorsunuz ama o size tekrar ulaşmadıysa bir daha onunla herhangi bir alışverişiniz olmuyor.

Seviye 1 – Tabak ya da Fuck Buddy: Bu seviyede bir kadınla birden fazla kez seks yapıyorsunuz ama aranızda seks hariç çok az bir ilişki var.

Seviye 2 – Friends With BenefitsBu seviyede bir kadınla aranızda seksten daha fazla birşey var ama hayatınızdaki tek kadın kendisi değil ya da kendisi ile her buluştuğunuzda seks yapmıyorsunuz.

Seviye 3 – Kız Arkadaş: Bir kadının çıkabileceği en yüksek seviye. Bu kız varsa (neden yok?) diğer kızlardan daha ön planda ve muhtemelen de tek seviye 3 hatun kişisi.

Şimdi, feminen toplum tarafından iğdiş edilmemiş bir erkek için oyunun kuralı şu.

Bir kadın sizinle ilişkiye seviye – 0 ya da 1’den başlar. Bu aşamadan sonra bu kadının seviye 2 veya 3’e çıkması sizin için seks harici çaba harcaması ile olur. Size yemek yapması, bir yemeğe çıkarması, hediye alması vs. gibi yatırımlarla.

Bir kadın eğer seviye 2 veya 3’e çıkmak istiyor ise, sizin için zaman ve emek harcamalıdır. Burda altın oran geçerlidir. Yani sizin her 2 emek ve çabanıza karşı kadın 3 emek ve çaba göstermelidir :

5 – Altın orana uy

Kadına sana verdiğinin üçte ikisini ona ver (2/3 kuralı namı diğer altın oran). Her 3 mesaj ya da aramaya karşı 2 mesaj veya arama yap. 3 kez söylenen sevgi sözcüğüne karşılık 2 sevgi sözcüğü söyle. 3 hediye, 2 gece dışarda yemek. Tabii bunun için her zaman kadının birşey vermesini bekleme. 2 kere şevkat gösteriyorsan, 3 kere sevgi görmeden bir daha şevkat gösterme. 2 mesaj attıysan, 3 mesaj almadan yazma.

Peki neden seks dışı çaba? Friendzone mahkumu uydu erkekler bilmez ama seks bir ilişkide zaten kadının default vemesi gereken birşeydir. Seks olmazsa zaten seviye 0 bile olmaz. Bir de seks kadının bir çaba harcamadan verdiği birşey.

İkinci bölümü şurada bulabilirsiniz : Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi : Ceza ve Rütbe Düşümü.

.

II – Kasıtlı Suç İşleyen Kadından, Örneğin Bir Erkekle Kasten Flört Ermek Ve Sizi Kıskandırmaya Çalışmak, Açıkça Sizi Aşağılamaya Çalışmak Yada Seks Sıklığının Azalması Gibi, İki Seviye Rütbe Sökülmesini Gerektirir. Şimdi Bu Söyleyeceğim Çok Önemli O Nedenle İyi Dinleyin: Bir Kızın Rütbesi Bir Kez Söküldüğünde Geldiği Seviye, Onun Bundan Sonra Gelebileceği Maksimum Seviyedir.

Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi II – Ceza ve rütbe düşümü

Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi yazımızın ikinci kısmını gecikmeli olarak da olsa yazıyoruz. Eğer okumadıysanız önce gidip o yazıyı okuyun.

Herhangi bir seviyede ilişkili olduğunuz kadın size değişik şekillerde yanlış yapabilir ya da sizi üzebilir. Belki yemeği yakar ya da gömleğinizi yırtar. Bu tür hatalar rütbe düşürmeye neden olmaz zira hatalarına rağmen sizin için zaman ve emek harcıyordur. Bu tür hatalar için illa gerekiyorsa bir ceza düşünebilirsiniz ama bu kadının rütbesini indirmeyi gerektirmez.

İtibarınızı, otoritenizıiya da ona harcadığınız zaman ve emeği  küçük düşüren hareketler rütbe düşürmeyi gerektirir. Bu suçlar kasti ya da kasıtsız olabilir.

Kasti olmayan yanlışlar genelde düşüncesizce söylenen ve yapılan bir davranış şeklindedir ve temel nedeni kadının size karşı olan duygularında azalmadır. Bu azalma ile bilinçli çabalaması azalır ve kadın bilinçaltı hipergamik kuvvetlerinetkisi altına girer.

Bu tür kasti olmayan yanlışlara birkaç örnek :

  • Bilinçsizce başka erkeklerle flörte varan yakınlık (shit test, her rütbede hatunda olabilir)
  • İhmal ya da kötü planlama sonucu bir sözünü tutmaması ve bunu size paraya, zamana ya da itibara mal olması (saygıda kusur olan bu hareket sadece Seviye 2 ve üstü hatunlarca yapılır zira zaten bunu altındaki kadınlara bunu yapacakları bir olanak vermiyorsunuzdur)
  • Ona verdiğiniz önemli bir görevi ihmal etmesi (yine saygıda kusur ve genelde Seviye 3teki hatunlar yapar)
  • Seks sıklığının azalması ve seks yapmak istediğinizde kadının bunu geçiştirmeye başlaması (ilgi azalması ve her seviyede olabilir)

Bir kadının kasıtsız yanlışı yapması ondan bir seviye rütbe sökülmesini gerektirir.

Kasıtlı yapılan suçlar ise kasıtsızlardan daha terbiyesiz ve kabadır. Bunlar genelde hedef alınarak yapılmış ve sizin hala ilişki için uygun olup olmadığınızı gösteren shit testlerdir. Bazı uç durumlarda aile ve arkadaşlarınız önünde yapılır ve itibarınıza yapılan kindar bir saldırıdır.

Örnekler :

  • Bir erkekle kasten flört ermek ve sizi kıskandırmaya çalışmak (shit test, her rütbede hatunda olabilir)
  • Açıkça sizi aşağılamaya çalışmak (shit test, her rütbede hatunda olabilir)
  • Seks sıklığının azalması ve kadının sizin ilerlemelerinizi bilinçli ve hararetli bir şekilde savuşturması (ilgide azalma,  her rütbede hatunda olabilir)

Bir kadının kasıtlı suç işlemesi ondan iki seviye rütbe sökülmesini gerektirir. İtibarınıza kindar bir saldırı şeklinde ise bu suç, üç seviye rütbe sökmelisiniz.

Şimdi bu söyleyeceğim çok önemli o nedenle iyi dinleyin :

Bir kızın rütbesi bir kez söküldüğünde geldiği seviye, onun bundan sonra gelebileceği maksimum seviyedir.

Bir kadın siz rütbesini sökene kadar basamakları tırmanabilir ama bir kez seviye düşürdüğünüzde bir daha yukarı çıkamamalıdır.

Örneğin Seviye 1 tabak seksi savuşturuyorsa seviye 0’a düşer ve yerine başka tabak bulunur.

Seviye 2 bir FWB hiç pişmanlık duymadan pahalı kameranızı kaybettiğinde Seviye 1’de bir tabak olur ve öyle kalır.

Seviye 3 kız arkadaş sarhoş olup sizi arkadaşlarınızın önünde küçük düşürdüğünde 3 seviye düşer, bir gece daha belki siker hayatından sessizce çıkarsınız.

Ne düşündüğünüzün farkındayım. Kalıcı tabak statüsü? Terketmek? Bunlar biraz aşırıya kaçan cezalar değil mi?

Hayır, açıklayayım. Yukarıda bahsettiğimiz suçları bir kadın genelde şu iki durumda işler :

  1. Siz kırmızı haplı erkek olmayı savsakladığınız ve bu nedenle de onun size ilgisi azalmaya başladığı için.
  2. Sizle buluşmadan çok önce maruz kaldığı yanlış çocuk yetiştirme yüzünden yaptığı hatanın farkına bile varamayan bir kadın vardır karşınızda

Eğer sebep birincisi ise bu sizin suçunuz ve yeni bir kadınla yeni bir sayfa açmak yokuş aşağı yol almaya başlamış bir ilişkiyi döndürmekten çok daha iyidir. Eğer sebep ikincisi ise kız zaten sizin zamanınıza hiç değecek biri değilmiş, bunu gördünüz ve kızı geride bırakın. Bu kızlardan kız arkadaş materyali çıkmaz.

Unutmayın : Kızlar sürekli, azar azar sizi denerler ve neleri tolere ettiğinizi anlamaya çalışırlar. Eğer kötü davranışı olduğu anda cezalandırmazsanız, kızın otomatik olarak anladığı, yaptığının tamamen kabul edilir olduğudur. Hipergami doğası gereği bencildir ve acıması yoktur.

Bu konuda acımasız olmanın bir başka yararı daha vardır : bu tür ödünsüz cezalar vermek sizin içsel “bolluk” duygunuzu arttırır.

Sorunlu kızları hayatınızdan atmanızın size yararı çoktur. Çoğu erkek, yokluk zihniyeti ile sorunlu kızları hayatlarında ve hayatlarının odağında tutarlar.

Seks ve İlişkilerin Temel İlkesi II – Ceza ve rütbe düşümü

Bu yazı Meriç Erkek, Uydu Erkek kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir