Dışarıda Gördüğün Tanımadığın Bir Kızla Nasıl Tanışırsın? Kimse Sizin İlk Söylediğiniz Cümleyi Umursamaz. Dünyanın En Güzel Açılış Cümlesiyle Bir Kızın Yanına Gidip Sesiniz Titreyerek, Yere Bakarak, Somurtmuş Şekilde Aşırı Utanarak Geveleyerek Bu Cümleyi Söylerseniz Kıza Sex Yapalım Mı Demiş Olursun Ve Kızlar Da Bunu Anlayacak Kadar Zekilerdir.

I – Tanımadığın Bir Kızla Tanışma: Dışarıda Bir Yerdesin Mesela Okuldasın Veya Alışveriş Merkezi Ya Da Partidesin Yani Herhangi Bir Yer. Güzel Bir Kız Gördün Ne Yaparsın? …? Büyük İhtimalle Öylece Durup Hiçbir Şey Yapmazsın, Değil Mi? Herkes Bir Kıza Yaklaşmanın En İyi Yolunu Bilmek İster. Erkekler Genelde Korkar Veya Gerilir Ve Birilerinin Ona ”Bir Kızla Tanışmak Ve İlgisini Çekmek İçin Kullanacağı En Güzel Laf”ı Söylemesini İster. Bazıları Herhangi Bir Konuda Fikir Sorar, Bazıları Da Ezberlenmiş Cümleler Kullanır. Ben Bir Kız Görür Ve Onunla Konuşmak İstersem Onun Yanına Gidip Ağzımdan O Anda Çıkan Herhangi Bir Şeyi Söylüyorum. Kimse Sizin İlk Söylediğiniz Cümleyi Umursamaz. Dünyanın En Güzel Açılış Cümlesiyle Bir Kızın Yanına Gidip Sesiniz Titreyerek, Yere Bakarak, Somurtmuş Şekilde Aşırı Utanarak Geveleyerek Bu Cümleyi Söylerseniz Bunun İşe Yarayacağını Düşünüyor Musunuz? Hayır Amk! Ama Ben, Garip Gözlüklü Kıza Gidip Öylesine Bir Şeyler Söylerken Olabildiğince Pozitif Gözüktüm. Mutlu, Eğlenceli Ve İlginç Birisiydim. En İyi Açılış Cümlesi Olan Adama Göre Çok Daha Ciddiye Alınabilir Biri Yani. Sonuç Olarak Eğer Eğlenceli, Kendine Güvenli Bir Adam Oldursan Etraftaki Herkes Bunu Görür Ve Hissederler Ve Senin Çevrende Olmak İsterler. kimse Negatif, Arabesk, Sürekli Şikayet Eden, Umutsuz İnsanların Yanında Olmak İstemez. Bir Kızın Yanına Gittiğinde Utanıyorsan, Sesin Titriyorsa Vs.. Yani Garip Davranırsan Kıza Sex Yapalım Mı Demiş Olursun Ve Kızlar Da Bunu Anlayacak Kadar Zekilerdir. ”Sex Yapalım Mı” Dediğini Vücut Dilinden, Sesinen Anlarlar.

.

I – Tanımadığın Bir Kızla Tanışma: Dışarıda Bir Yerdesin Mesela Okuldasın Veya Alışveriş Merkezi Ya Da Partidesin Yani Herhangi Bir Yer. Güzel Bir Kız Gördün Ne Yaparsın? …? Büyük İhtimalle Öylece Durup Hiçbir Şey Yapmazsın, Değil Mi? Herkes Bir Kıza Yaklaşmanın En İyi Yolunu Bilmek İster. Erkekler Genelde Korkar Veya Gerilir Ve Birilerinin Ona ”Bir Kızla Tanışmak Ve İlgisini Çekmek İçin Kullanacağı En Güzel Laf”ı Söylemesini İster. Bazıları Herhangi Bir Konuda Fikir Sorar, Bazıları Da Ezberlenmiş Cümleler Kullanır. Ben Bir Kız Görür Ve Onunla Konuşmak İstersem Onun Yanına Gidip Ağzımdan O Anda Çıkan Herhangi Bir Şeyi Söylüyorum. Kimse Sizin İlk Söylediğiniz Cümleyi Umursamaz. Dünyanın En Güzel Açılış Cümlesiyle Bir Kızın Yanına Gidip Sesiniz Titreyerek, Yere Bakarak, Somurtmuş Şekilde Aşırı Utanarak Geveleyerek Bu Cümleyi Söylerseniz Bunun İşe Yarayacağını Düşünüyor Musunuz? Hayır Amk! Ama Ben, Garip Gözlüklü Kıza Gidip Öylesine Bir Şeyler Söylerken Olabildiğince Pozitif Gözüktüm. Mutlu, Eğlenceli Ve İlginç Birisiydim. En İyi Açılış Cümlesi Olan Adama Göre Çok Daha Ciddiye Alınabilir Biri Yani. Sonuç Olarak Eğer Eğlenceli, Kendine Güvenli Bir Adam Oldursan Etraftaki Herkes Bunu Görür Ve Hissederler Ve Senin Çevrende Olmak İsterler. kimse Negatif, Arabesk, Sürekli Şikayet Eden, Umutsuz İnsanların Yanında Olmak İstemez. Bir Kızın Yanına Gittiğinde Utanıyorsan, Sesin Titriyorsa Vs.. Yani Garip Davranırsan Kıza Sex Yapalım Mı Demiş Olursun Ve Kızlar Da Bunu Anlayacak Kadar Zekilerdir. ”sex Yapalım Mı” Dediğini Vücut Dilinden, Sesinen Anlarlar.

şöyle:

dışarıda bir yerdesin mesela okuldasın veya alışveriş merkezi ya da partidesin yani herhangi bir yer. güzel bir kız gördün ne yaparsın? …? büyük ihtimalle öylece durup hiçbir şey yapmazsın, değil mi?

herkes bir kıza yaklaşmanın en iyi yolunu bilmek ister. erkekler genelde korkar veya gerilir ve birilerinin ona ”bir kızla tanışmak ve ilgisini çekmek için kullanacağı en güzel laf”ı söylemesini ister. bazıları herhangi bir konuda fikir sorar, bazıları da ezberlenmiş cümleler kullanır.

ben bir kız görür ve onunla konuşmak istersem onun yanına gidip ağzımdan o anda çıkan herhangi bir şeyi söylüyorum. yani düşünmeden gidiyorum yanına. çünkü hiç kimse açılışı nasıl yaptığına takılmaz. küçük bir deney yapalım: arkadaşlarından herhangi birisiyle ilk tanıştığınızda sizin ona söylediği ilk şey neydi veya onun size söylediği ilk şey? hatırlamıyorsun değil mi? çünkü kimse bunu umursamaz.

bir keresinde hoş bir kız gördüm gözünde garip pembe bir güneş gözlüğü vardı. gidip gülerek gözlüklerin harikaymış dedim. güldü. sonrasında gözlüklerden, saçma modalardan bahsettik biraz muhabbet ettik 3-5 dakika sonra telefon numarasını aldım ve tekrar görüşmek için sözleştik. şu an bana küfrediyorsunuz biliyorum. ”ben yıllardır harika bir açılış bulmak için uğraştım ama bu herif gidip 5 dakikada numara aldı.” diyorsunuz. hadi size bir sır vereyim. ne söylediğiniz önemli değil, nasıl söylediğiniz ve kim olarak söylediğiniz önemli olan.

dünyanın en güzel açılış cümlesiyle bir kızın yanına gidip sesiniz titreyerek, yere bakarak, somurtmuş şekilde aşırı utanarak geveleyerek bu cümleyi söylerseniz bunun işe yarayacağını düşünüyor musunuz? hayır amk! ama ben, garip gözlüklü kıza gidip öylesine bir şeyler söylerken olabildiğince pozitif gözüktüm. mutlu, eğlenceli ve ilginç birisiydim. en iyi açılış cümlesi olan adama göre çok daha ciddiye alınabilir biri yani.

sonuç olarak eğer eğlenceli, kendine güvenli bir adam oldursan etraftaki herkes bunu görür ve hissederler ve senin çevrende olmak isterler. kimse negatif, arabesk, sürekli şikayet eden, umutsuz insanların yanında olmak istemez.

bir kızın yanına gittiğinde utanıyorsan, sesin titriyorsa vs.. yani garip davranırsan kıza sex yapalım mı demiş olursun ve kızlar da bunu anlayacak kadar zekilerdir. ”sex yapalım mı” dediğini vücut dilinden, sesinen anlarlar.

kısacası bir kızla tanışmak istediğinde git ve ne söylemek istiyorsan onu söyle ve bunu yaparken onu sikmek isteyen biriymiş gibi davranma. ona sesinle ve vucut dilinle ”sex yapalım mı” deme.

deneyin garanti ediyorum başarılı olacaksınız.

denedikten sonra sonuçlarınızdan beni de haberdar edin.

.https://eksisozluk.com/entry/70564459

Bu yazı Kadın Etkileme Sanatı kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir