İyi Giyinmenin Önemi Üzerine: Kendinden 12 – 13 Yaş Daha Büyük Bir Erkekle İlgilenen Kadın, Hele De 25 Yaş Altında İse Erkekten Giyim Kuşamdan Bir Statü Akmasını Bekler. Eğer Aksi Çıkarsa Ağır Shit Test Yağmuru Yağdırır. Eğer 30 Yaş Üstünde İseniz Oraya Sizi Parçalamaya Gelir Bu 20’lik Hatunlar Genelde. Birkeresinde Böyle Bir Hata Yaptım, Çantamda Bir Kot Pantolon Ve Bir Polo T-Shirt Vardı. Geçirdim Üstüme. Büyük Hata. 25 Yaşında İken Bir Buluşmaya Statü Yansıtacak Bir Şekilde Gitmeseniz De Olabilir Ama 35 Yaşında Aynı Lüksünüz Yok. Yani Ultra Sağlam Shit Test Bekleyin.

I – İyi Giyinmenin Önemi Üzerine: Kendinden 12 – 13 Yaş Daha Büyük Bir Erkekle İlgilenen Kadın, Hele De 25 Yaş Altında İse Erkekten Giyim Kuşamdan Bir Statü Akmasını Bekler. Eğer Aksi Çıkarsa Ağır Shit Test Yağmuru Yağdırır. Eğer 30 Yaş Üstünde İseniz Oraya Sizi Parçalamaya Gelir Bu 20’lik Hatunlar Genelde. Birkeresinde Böyle Bir Hata Yaptım, Çantamda Bir Kot Pantolon Ve Bir Polo T-Shirt Vardı. Geçirdim Üstüme. Büyük Hata. 25 Yaşında İken Bir Buluşmaya Statü Yansıtacak Bir Şekilde Gitmeseniz De Olabilir Ama 35 Yaşında Aynı Lüksünüz Yok. Yani Ultra Sağlam Shit Test Bekleyin.

.

I – İyi Giyinmenin Önemi Üzerine: Kendinden 12 – 13 Yaş Daha Büyük Bir Erkekle İlgilenen Kadın, Hele De 25 Yaş Altında İse Erkekten Giyim Kuşamdan Bir Statü Akmasını Bekler. Eğer Aksi Çıkarsa Ağır Shit Test Yağmuru Yağdırır. Eğer 30 Yaş Üstünde İseniz Oraya Sizi Parçalamaya Gelir Bu 20’lik Hatunlar Genelde. Birkeresinde Böyle Bir Hata Yaptım, Çantamda Bir Kot Pantolon Ve Bir Polo T-Shirt Vardı. Geçirdim Üstüme. Büyük Hata. 25 Yaşında İken Bir Buluşmaya Statü Yansıtacak Bir Şekilde Gitmeseniz De Olabilir Ama 35 Yaşında Aynı Lüksünüz Yok. Yani Ultra Sağlam Shit Test Bekleyin.

Not: Yazı Oldukça İyi, Buyüzden Kısmen Aldım. Devamı İçin:  http://erkekadam.org/2017/09/22/saha-raporu-30luk-abi-20lik-iki-hatun-iki-farkli-oyun-iki-farkli-sonuc/

Saha Raporu – 30luk abi, 20lik iki hatun, iki farklı oyun, iki farklı sonuç

Hank yazıyor ben de saha raporu yazmaya başlayayım. Ben bu yazıda birbirine benzer iki durum yazacağım. Olay her ne kadar kendinden daha genç kadınlara yürüyen 30luk ve üzeri abilere faydalı bilgiler içerse de, gençler de okusun, faydalı dersler var.

Benim öyle çok genç kadın takıntım yok ve hatta 30luk ablaları daha çok seviyorum. Fakat bu ablaların önemli bir kısmı bize (yatağa girmeden bana bir hayatta bir evlilik yeter, evlenmek isteyen hatun benle vakit kaybeder uyarılarıma rağmen) koca ve sperm bankası adayı olarak baktığı için yaşın alt sınırını ister istemez 20ye çektim. Ve evet, mümkünse neden olmasın.

Neyse konuya girelim. Bir başarısız buluşma ve ardından bir başarılı buluşma yazacağım. Adın Ryan soyadın Gosling değil ise bu başarısızların oranı başarılılardan çok daha fazladır ama erkekler genelde sadece başarılıları konuşmayı sever.

Rapor 1- 22lik güzel, iyi mesaj oyunu, ilk buluşmada sıçış.

Türkiye’de çalışan ve yaşayan ecnebi kızımızla tinderdan tanıştım. Bilmeyenlere söyleyeyim, eğer İngilizce biliyorsanız bu hatunlar iyi bir ilişki malzemesi. İngilizce özürlü memlekette ciddi bir açığı kapatır hale geliyorsunuz 🙂

Neyse, telefonunu almak 5 – 6 mesaj sürdü. Whatsapp’tan da standart oyunum sonucu oldukça istekli ve flörte müsait bir hatun çıkınca, ilk buluşmayı ayarladık. Tek sorun benim iş gezilerimden dolayı buluşmanın 3 – 4 hafta sonraya kalması idi (Tinder’dan ilk eşleşme ile ilk buluşma arasında 2 – 4 gün olmalı en fazla, başarıyı eniyilemek için). Neyse ben tek sorun bu derken bunu 3’e 4’e katladım.

Kadıköy’de bir Starbucks’ta sözleştik. Profil fotolarında 10 üzerinden 8.5, 22 yaşında bir afet var. 30luk bir abi olarak hata payı az biliyorum, biliyorum da hep uyguluyor muyum?

Her biri tek başına yeter 2 temel hata yaptım :

1 – Gece elemanlarla içtik ve ben eve dönmedim. Sabah da zaten geç kalktım buluşma için. Çantamda bir kot pantolon ve elemanda bir polo t-shirt vardı. Geçirdim üstüme. Büyük hata. 25 yaşında iken bir buluşmaya statü yansıtacak bir şekilde gitmeseniz de olabilir ama 35 yaşında aynı lüksünüz yok. Hele şuradaki spor ayakkabılı abiden  hallice gitmek tam bir aptallık. Yaptık mı, yaptık!

Kendinden 12 – 13 yaş daha büyük bir erkekle ilgilenen kadın para avcısıdır demiyorum, çoğu da öyle değildir ama bu tip bir zevki olan kadın hele de 25 yaş altında ise giyim kuşamdan bir statü akmasını bekler. Eğer aksi çıkarsa ağır shit test yağmuru yağdırır.

2 – Uykusuz ve akşamdan kalma bir haldeydim. 20li yaşlarının ilk yarısına kadar hatunlar, hele de güzel hatunlar, eğer 30 yaş üstünde iseniz oraya sizi parçalamaya gelir genelde. Yani ultra sağlam shit test bekleyin. Yani, o bacaklar arasındaki kıymetli yumurtaları size açmaya karar verene kadar ağır siklet yumruğa hazır olun. Alışkın olmadığım birşey değil ama uykusuzlukmuş, akşamdan kalmaymış gibi kafayla da zor aşılır şeyler bunlar. Zaten olayın gidişinden anlamışsınızdır aşamadığımı.

Neyse bir can havli gittim, kızı buldum. Erkenden gelmiş, kahveyi yarılamış. İşin aslı fotolar sahtedir diye pek de ciddiye almıyordum, karşımda 22 yaşında afet bir Doğu Avrupalı kız vardı. Hatunun zaten geç kalmam üzerine shit testi hazırdı ve gelir gelmez, hele de giyimim görünce, korkunç bir soğukluk olarak salladı ve ben de gelir gelmez hata zincirine devam ettim :

1 – Kızın güzelliğinden etkilendim. Çok ciddi bir hata. Oyunun en önemli kuralı, kadın güzelliğine karşı, en azından kadınla yüz yüze iken, nötr olmak.

2 – Kızın giyim -kuşamım ile ilgili beklenen hayal kırıklığı ve ardından sergilediği soğukluktan etkilendim.

3 – 2 dakikaya kalmadı çerçeveyi saldım (frame). Yani kızın soğuk ve muhabbetsiz çerçevesine girdim. Normalde (2. vakada göreceksiniz) oraya hatuna yazmaya (kendi deyimimle kalbini çalmaya) geldiğimden hatun kafamdan aşağı su dökmediği sürece oyuna devam ederim ki bu durumda çerçeveyi kaybettim. Uygulayamadım değil, dikkat edin. Komple uygulamayı unuttum, paniğe kapıldım diyelim. Hatta tamam itiraf edeyim : resmen beta oyununa sardım bir ara.

Sonuçta kız 15 dakika sonra “ben senden hoşlanmadım” dedi (dedik ya, yaş farkı olduğunda hatunlar oyunu çok acımasız oynar). Ben de günün tek shit test defansını olayın sonunda yaptım, olayı değil ama gururumu kurtardım : “İsabet olmuş, kusura bakma ben de senden hoşlanmadım”. Zaten bu “hatun deyince iyi, sen deyince kaba” olduğun anlardan biri, kız sinirle kalktı gitti 🙂 Hatun bu kadar güzelken ve benim dediğim laf bariz yalanken, bunu ciddiye alabilmesi ayrıca komikti ama neyse.

Kaçan balık büyüktü ama önemli değil. Benim şahsi olarak 3 buluşmamdan biri yatakta bitiyor. Bu rakamı nasıl yüksek tuttuğum başka bir yazının konusu. Diğer ikisinden birini ben başarısız hale getiriyorum, diğeri ise elektrik alamama durumu.

Bu yazı Kadın Etkileme Sanatı kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

İyi Giyinmenin Önemi Üzerine: Kendinden 12 – 13 Yaş Daha Büyük Bir Erkekle İlgilenen Kadın, Hele De 25 Yaş Altında İse Erkekten Giyim Kuşamdan Bir Statü Akmasını Bekler. Eğer Aksi Çıkarsa Ağır Shit Test Yağmuru Yağdırır. Eğer 30 Yaş Üstünde İseniz Oraya Sizi Parçalamaya Gelir Bu 20’lik Hatunlar Genelde. Birkeresinde Böyle Bir Hata Yaptım, Çantamda Bir Kot Pantolon Ve Bir Polo T-Shirt Vardı. Geçirdim Üstüme. Büyük Hata. 25 Yaşında İken Bir Buluşmaya Statü Yansıtacak Bir Şekilde Gitmeseniz De Olabilir Ama 35 Yaşında Aynı Lüksünüz Yok. Yani Ultra Sağlam Shit Test Bekleyin. için 1 cevap

 1. KaptanYaziyor der ki:

  İyi giyinmenin önemi hakkında benim de yazılarım var; paylaşırsan sevinirim.
  https://www.kaptanyaziyor.com/kaliteli-ve-dogru-giyinmenin-onemi/

  Bunlar da zayıf veya kısa boylu insanların ortalama görünmesini sağlayacak şeyler:
  https://www.kaptanyaziyor.com/zayiflar-icin-giyim-hileleri/
  https://www.kaptanyaziyor.com/kisa-boylular-icin-giyim-hileleri/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir