Boşanma Tecavüzü: Boşanma Kanunları Bu Şekilde Devam Ederse Hem Erkekler, Hem De Kadınlar Büyük Zarar Görecek. Yakında Batıdaki Gibi Kar – Zarar Hesabı Yapıp Erkekler Yığınlar Halinde Evliliğe Sırt Çevirecek Ve Büyük Sayıda Kadın Evlenemeyecek Ve Çocuk Sahibi Olamayacak.3. Dalga Feminizmin Batılı Ülkelerde Yaptığı En Büyük Tahribat, Evlilik Kurumunu Mahvetmesi Oldu. 3. Dalga Feminizmin Amacı Kadınların Hayatını İyileştirmek Falan Değil. O İlk Ve İkinci Dalga Feminizmin Amacı İdi. Son Dalga Feminizmin Kadınları Zerre Kadar Da Düşündüğü Yok. Tek Amaç, Toplumu Yıkmak.

Not: Yazının Tamamı ve Dahafazlası İçin: http://erkekadam.org/2017/10/15/bu-kadar-da-haksizlik-olmaz-ki/

I – Boşanma Tecavüzü: Boşanma Kanunları Bu Şekilde Devam Ederse Hem Erkekler, Hem De Kadınlar Büyük Zarar Görecek. Yakında Batıdaki Gibi Kar – Zarar Hesabı Yapıp Erkekler Yığınlar Halinde Evliliğe Sırt Çevirecek Ve Büyük Sayıda Kadın Evlenemeyecek Ve Çocuk Sahibi Olamayacak.3. Dalga Feminizmin Batılı Ülkelerde Yaptığı En Büyük Tahribat, Evlilik Kurumunu Mahvetmesi Oldu. 3. Dalga Feminizmin Amacı Kadınların Hayatını İyileştirmek Falan Değil. O İlk Ve İkinci Dalga Feminizmin Amacı İdi. Son Dalga Feminizmin Kadınları Zerre Kadar Da Düşündüğü Yok. Tek Amaç, Toplumu Yıkmak.

.

I – Boşanma Tecavüzü: Boşanma Kanunları Bu Şekilde Devam Ederse Hem Erkekler, Hem De Kadınlar Büyük Zarar Görecek. Yakında Batıdaki Gibi Kar – Zarar Hesabı Yapıp Erkekler Yığınlar Halinde Evliliğe Sırt Çevirecek Ve Büyük Sayıda Kadın Evlenemeyecek Ve Çocuk Sahibi Olamayacak.3. Dalga Feminizmin Batılı Ülkelerde Yaptığı En Büyük Tahribat, Evlilik Kurumunu Mahvetmesi Oldu. 3. Dalga Feminizmin Amacı Kadınların Hayatını İyileştirmek Falan Değil. O İlk Ve İkinci Dalga Feminizmin Amacı İdi. Son Dalga Feminizmin Kadınları Zerre Kadar Da Düşündüğü Yok. Tek Amaç, Toplumu Yıkmak.

3. dalga feminizmin Batılı ülkelerde yaptığı en büyük tahribat, evlilik kurumunu mahvetmesi oldu. Özellikle bazı erkeklerin kabusu haline gelen boşanma mahkemelerinde kadına yapılan pozitif ayrımcılık ve temel hukuk kurallarını hiçe sayarak “suçu sabit görülene kadar suçsuz kabulü” yerine erkekten suçsuzluğunu ispat etmesinin istenmesi, kötü niyetli kadınların eski kocalarının hayatını kabusa çevirmesi ile sonuçlandı. Yazılı olmayan düsturu “kadın kötü olamaz, insan kötü ise erkektir” (kadınlar melektir ya da çiçektir ya) olan bu feminist dünya düzeni Türkiye’ye de hızla sızıyor ve aşağıdaki hikayelere neden oluyor. Kötü niyetli bir kadının erkeğin hayatını ve çocuğunun hayatını mahvedebileceği, çocuğu sadece para için rehin tutabileceği düşünülmüyor bile, annenin kutsal olması gibi bir başka propogandadan belki.

Boşanma kanunları bu şekilde devam ederse hem erkekler, hem de kadınlar büyük zarar görecek. Yakında Batıdaki gibi kar – zarar hesabı yapıp erkekler yığınlar halinde evliliğe sırt çevirecek ve büyük sayıda kadın evlenemeyecek ve çocuk sahibi olamayacak.

3. dalga feminizmin amacı kadınların hayatını iyileştirmek falan değil. O ilk ve ikinci dalga feminizmin amacı idi. Son dalga feminizmin kadınları zerre kadar da düşündüğü yok. Tek amaç, toplumu yıkmak.

Aşağıdaki eski bir hikaye ama hem hikayenin kendisi hem de altında yorumlarda yazanlar ilgi çekici. Karşımızda, ne suç işlerse işlesin ceza almayacağını bilen bir psikopat var ve sırf kadın olduğu için üzerinde de yaptırım yok.

Daha yüzümüzü kimse görmeden kendimizi savunamadan davacının isteği kabul ederek nafaka arttırılmış. Artık 250 lira yerine 500 lira vereceğim. Bazıları ‘’ nasılsa oğluna gidiyor , olsun varsın’’ diyor ama durum öyle değil, Oğlum ne zaman gelse fukara çocuğu gibi giyinmiş oluyor, bir bakışta anlaşılıyor ki bu çocuğun bakımı yok ve ayda 100 lira bile harcanmıyor. Oğlumun ne eğitimi ne de giyimi anne ve babasının yaşam standardına uymuyor . Ben aldığım bütün maaşımı bile versem bu durum değişmeyecek. Para başka yere harcanacak.Oğlum gene bakımsız yaşayacak.Ama hakim bunu bilemeyecek çünkü beni dinlemeyi gereksiz bulmuş.

Aramızda sorunların ilk başladığı zamanlarda eşim kendi yüzünü tırmalayarak yaraladı ve kız kardeşimle benim birlikte bunu yaptığımızı söyleyerek şikayetçi oldu. Kendi kendini yaraladığını gören ve akrabam olmayan 2 kişinin şahitliğine rağmen yargılandım ve 5 yıl süren bir dava sonucunda beraat edebildim.Ben beraat ettim ama kimse çıkıp da ona “sen neden iftira attın, neden mahkemede yalan söyledin” diye sormadı.

Oğlumun velayetinin bana verildiği ve onu sakladığı bir zaman çalıştığı hastaneye gittim ama 5 metre yakınına ulaşamadığım halde gitti ve darp raporu aldı .Sonradan bana söylediğine göre çocuğu vermemek için benden kaçarken omzunu kapıya vurmuş ve bu nedenle ben suçluymuşum. Hakkımda dava açıldı. Darp etmediğimi ispat etmeme rağmen ‘ eşe kötü muamele etmek’ ten ceza almaktan kurtulamadım. Ama ona böyle bir darp raporu alıp mahkemeye vermekten dolayı bir yaptırım uygulanmadı.

Bu olayı görünce bir şikayette daha bulundu ve eşe kötü muamele etmekten bir ceza daha aldım. Kardeşime hakimin söylediği gerekçe ise benim eşime ‘’biz artık hasımız’’ demem. Halbu ki bu söylem ikimizin de bildiği bir yaşanmış olaydan alınmış bir pasajdı ve ikimiz de kullanıyorduk.Anlaşılan benim kaşlarımı çatmam bile kötü muamele için yeterli bir gerekçe olmuştu.

 

….

Yorumlarda bol bol da kadın ikiyüzlülüğü var tabii :

Kendi tarafınızdan çok güzel anlatmışsınız olayı, keşke karşı tarafı da dinleseydik. Bir kadını bu kadar nefret ettirecek ne yaptınız acaba?

Yukarıdaki yorumda sakatlık ilk cümle değil, olayın karşı tarafını dinleme fikri doğru. Asıl problem ikinci cümle. Yani bir kadın eğer böyle davranıyorsa bile, yani adamın dedikleri doğru olsa dahi, suçlu yine erkek. Bu argümanın “bir erkeği tecavüz ettirecek ne yaptınız acaba” iğrençliği ile aynı saçmalık olduğuna dikkat edin.

Şurada elemanın anlattığı kadın olduğunu iddia eden bir yorum var ama hiçbirşey anlatmadan boş sloganlar attığından sahte olma ihtimali oldukça yüksek.

 

Bu yazı Boşanma Tecavüzü kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir